ארכיון
Please reload

תגים
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square

29.2.2020

הפועל חולון פגשה אמש את יריבתה הגדולה הפועל ירושלים למשחק חם באולם החולון. המשחק לא התאפיין בהגנות ברמה גבוהה ונגמר בתוצאה 115:112 לאורחים - ללא הארכה! זהו מספר הנקודות הגבוה ביותר הראשון והשני בהתאמה שנקלעו ללא הארכה השנה במשחק כלשהו.

לצופה הנייטרלי היה זה כנראה משחק מ...

16.2.2020

זה היה מהיר! מני האריס השחקן החדש של חולוניה, רק הגיע וכבר הצטיין: 22 נקודות קלע הזר החדש כולל כמה שלשות גדולות שלו ושל פוסטר בדקות הסיום במאני טיים, מה שהביא לחולוניה נצחון חוץ יוקרתי על הפועל תל אביב בתוצאה 90:86. מאני טיים? מני טיים!

אבל אם להודות על האמת, זה לא היה...

12.2.2020

הפועל חולון הופיעה אמש בסגל קצר במיוחד לנצחון מול מכבי חיפה בתוצאה 88:82, עם 7 שחקנים ברוטציה: פוסטר, אוחיון, הרוש, קליין, אלכסנדר, תומפסון ופניני. מי שנעדר מהמשחק אמש היה ריצ'ארד האוול שנאמר שהיה חולה.

למרות הסגל הקצר, חולוניה הצליחה לנצח בעיקר בזכות תצוגה טובה מחוץ לק...

6.2.2020

ברי סחרוף בשירו המפורסם "לב שלם", הטיב לתאר את ההרגשה של כל אוהד חולון אתמול בלילה, שכן זה בהחלט אחד ההפסדים הכואבים והאכזריים ביותר של הפועל חולון אי פעם, בטח בשנים האחרונות. 

עם הגב לקיר וכשסאסרי עשתה את העבודה וניצחה את מנרסה, חולוניה פגשה אמש את לייטקבליס הליטאית וה...

2.2.2020

משחק מוקש הוא כינוי למשחק שבו קבוצה צריכה לנצח יריבה נחותה ממנה, אך יש חשש שלא תצליח לעשות זאת ורק לה יש מה להפסיד אם תיכשל בכך. זה בדיוק ההגדרה של המשחק אמש בו חולוניה פגשה את מכבי אשדוד האחרונה שנראית בדרכה הבטוחה לליגה הלאומית. אשדוד ניצחה עד אתמול רק פעמיים (את הפו...

Please reload

© Hapoel U-NET Holon

Innovated by CHAMPION