ארכיון
Please reload

תגים
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square

הולך ומתחבר הפאזל המסקרן של הפועל יונט חולון. היום הצטרף לפאזל הגארד קורי וולדן, 25, 1.88 מ' שחתם על חוזה לעונה הקרובה. קורי החל את קריירת המכללות שלו במכללת סטטסון וכעבור עונה עבר למכללת מזרח פלורידה אך לא זכה לשחק בה עקב פציעה.

לאחר שהחלים עבר למכללת מזרח קנטאקי בשורו...

במועדון  הפועל יונט חולון שמחים לבשר על עוד החתמה איכותית ואטרקטיבית. ה-פ.פורוורד ג'ו אלכסנדר, 30, 2,03 מ', חתם על חוזה לעונה הקרובה ומצטרף לסגל המסקרן שבונה דן שמיר בחולוניה.

דן שמיר מאמן הקבוצה התייחס להחתמתו של אלכסנדר: " שמח לצרף עוד שחקן איכותי לסגל המתהווה של...

שמחים לבשר על החתמתו של הרכז טו הלוואי לעונה נוספת בהפועל יונט חולון. טו , 28 ,1,83 מ' , הגיע לקבוצה במהלך העונה שעברה בעקבות פציעתו של קאליף ווייאט.

ב-15 משחקים בליגה הסדירה העמיד השחקן ממוצעים של 15.3 נק' ו- 3.7 אס' בממוצע למשחק.

בארבעת משחקי הפלייאוף העלה את הממוצעים...

שחקן זר ראשון חותם בחולוניה.

הפ.פורוורד הצעיר טיישון תומאס, 24, 2,03 מ', חתם על חוזה לעונה הקרובה ומצטרף להפועל יונט חולון. את קריירת המכללות החל תומאס באוקלהומה ולאחר עונה עבר ליוסטון. בארבע העונות במכללות שיחק כ-131 משחקים והעמיד ממוצעים של: 13.7 נק', 8.1 רב' ו- 2 חסי...

במועדון התקבלה היום החלטה להיפרד משחקן הקבוצה גוני יזרעאלי .

לאחרונה התקיימו שיחות בין הצדדים בנוגע לאפשרות שהשחקן ימשיך לעונה חמישית ברציפות במועדון אך היום כאמור הוחלט להיפרד מהשחקן .

הנהלת מועדון כדורסל הפועל יונט חולון מודה לגוני יזרעאלי על תרומתו הגדולה ויוצאת הדופן...

החתמה חדשה נוספת בחולוניה. הגארד חנן קולמן, 33 ,1.91 מ', חתם על חוזה לעונה הקרובה ומצטרף לסגל החדש והמסקרן אותו בונה דן שמיר בהפועל יונט חולון.

לאחר החתימה אמר השחקן: "אני מאוד שמח ונרגש על הצטרפותי לקבוצה. אני חושב שעד כה יש לנו קבוצה מאוד מעניינת ואני מצפה לראות כבר א...

שמחים לבשר על החתמתו של הרכז הצעיר והמבטיח תמיר בלאט. תמיר חתם היום על חוזה לשתי עונות והוא מצטרף לסגל המסקרן ההולך ונבנה בהפועל יונט חולון .

תמיר בלאט: "נרגש וגאה להגיע לאחד המועדונים המפוארים בכדורסל הישראלי וכבר לא יכול לחכות למפגש הראשון עם האוהדים. אני בטוח שביחד מ...

בהגרלת הבתים של הצ'מפיונס ליג שנערכה אחה"צ בז'נבה שוויץ ייצגו את המועדון רועי דבורה (מנכ"ל המועדון) ומיקי אבירם (חבר הנהלת המועדון) .

מאמן הקבוצה דן שמיר התייחס להגרלה: "כצפוי, מפעל קשה ומאתגר, אבל גם מעניין מאוד ויש למה לחכות. אני קורא לאוהדים שלנו להיות חלק מהעונה הזא...

אנו שמחים לבשר על הצטרפותו של ה-ס/פ פורוורד גיא פניני לשורות הפועל יונט חולון .

פניני חתם היום על חוזה לשתי עונות והוא השחקן החדש הראשון שמצטרף לסגל אותו בונה מאמן הקבוצה דן שמיר .

גיא פניני : " אני גאה להצטרף למועדון הפועל יונט חולון , מועדון עם מסורת כל כך מפוארת , עם...

Please reload